Відгуки про компанію Уманьпак інтернет-магазин господарських товарів з асортиментом 20000+
- Покупець
- Коментар продавця
Дякую за відгук та оцінки роботи магазину,чекаємо наступного замовлення.С повагою Уманьпак.
- Коментар продавця
- Покупець
Перший раз замовляла на цьому сайті, але оплатила відразу на карту, бо є відгуки, передзвонили сказали все є в наявності,відправили дещо з затримкою, але на вайбер постійно консультант повідомляв про відправку, я чекала, тому все ок, дякую. Гарних продажів вам
- Коментар продавця
Дякую за розуміння, по відправці,в цей важкий час була дійсно проблема повьязана з пандемією,але ми і ви витримали і зараз все наладилося,колектив весь одужав і працюємо на повну потужність,тому чекаємо нових замовлень.С повагою Уманьпак
- Коментар продавця
- Леся К.
- Коментар продавця
Доброго дня Леся! Дякую вам за відгук та оцінки.Будемо і надалі раді бачити вас в нашому магазині. С повагою Уманьпак
- Коментар продавця
- Покупець
- Коментар продавця
Дякуємо вам за оцінки,це дуже потрібно нам для майбутніх клієнтів.С повагою Уманьпак
- Коментар продавця
- Дударская Н.
- Коментар продавця
Дякую шановний клієнт за відгук та оцінки. Чекаємо на постійну співпрацю. С повагою Уманьпак
- Коментар продавця
- Оксана К.
- Коментар продавця
Дякую Оксана за відгук та оцінки,чекаємо на подальшу співпрацю.С повагою Уманьпак
- Коментар продавця
- Алла А.
Отличная компания! Подбирала товар долго так как не могли определится с коллегами что им необходимо. Продавец отнёсся к ситуации с пониманием. Очень приятно с такими сотрудничать. Советую!
- Коментар продавця
Спасибо Алла за ваши слова благодарности,будем и дальше стараться улучшать сервис,за оценки работы тоже спасибо.Ждем новых заказов от вас.С уважением Уманьпак
- Коментар продавця
- Вікторія Р.
Дуже дякую за замовлення !Все прийшло що замовляла і вчасно!
- Коментар продавця
Вікторія дякую вам за відгук,чекаємо нових замовлень.С повагою Уманьпак
- Коментар продавця
- Владимир Л.
Все хорошо, отправили заказ без задержек
- Коментар продавця
Спасибо Владимир за отзыв, вам просто повезло, сейчас просто завал на складе, люди поболели, погодные условия, затягивают отправки. Ждем новых заказов. С уважением Уманьпак
- Коментар продавця
- Ірина О.
- Коментар продавця
Дякую вам за відгук,чекаємо нових замовлень.С повагою Уманьпак
- Коментар продавця
