Харчова плівка ПЕ 20м*29см 6мк Хмельницьк (1 рул)


- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004262
14,40 ₴/рулон
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Харчова плівка ПЕ 29см — поліетиленова плівка для зберігання та пакування продуктів харчування. Зберігає свіжість продуктів, захищає від пересихання та сторонніх запахів. Зручний рулон з рівним зрізом забезпечує легке відмотування потрібної кількості. Безпечна для контакту з їжею. Застосовується на кухні, у торгівлі та харчовому виробництві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина намотування | 16 метрів |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість в ящику | 45уп |
| Матеріал виробу | Плівка ПЕ |
| Матеріал(особливості) | первинна |
| Область застосування | Приготування, зберігання |
| Щільність | 920кг/м3 |
| Розмір зовнішній | 16,5 см*28см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | 5°С до 30°С |
| Товщина | 6 мікрон |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,40 ₴/рулон



