Кришка пластикова ПС-42КФ86 для пакування ПС-42Д (50 шт)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000487
93,75 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка пластико
ва — надійна кришка для одноразових контейнерів та склянок. Щільно закривається, забезпечуючи герметичність та запобігаючи проливанню. Виготовлена з харчового пластику, безпечного для контакту з продуктами. Підходить для використання в громадському харчуванні, кейтерингу та доставці їжі. Упаковка 50 штук.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 1 см |
| Діаметр верху | 9,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 8,5 см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,75 ₴/пач



