Контейнер пластиковий з відкидною кришкою ПС-130 V1650 мл 325*125*56 (50 шт)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000430
918,75 ₴/пач
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер пласт
иковий з відкидною кришкою 1650мл — універсальне блістерне пакування для тортів, рулетів, тістечок та інших кондитерських виробів. Прозорі стінки дозволяють покупцеві бачити вміст, а відкидна кришка забезпечує зручний доступ. Виготовлений з харчового прозорого пластику (ПС/ПЕТ), безпечного для продуктів харчування. Підходить для кондитерських виробництв, пекарень, кафе та HoReCa. В упаковці 50 штук.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 1650 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення упаковки | Блістери |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,6 см |
| Довжина | 32,5 см |
| Кількість в ящику | 350шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Внутрішній розмір | 102мм*302мм*54мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 12,5 см |
| Основні | |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918,75 ₴/пач



