Блістерна упаковка ПС-180 (V250мл\117*84*46) (50 шт)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000459
142,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова харч
ова упаковка 250мл — надійна одноразова тара з безпечного харчового пластику. Широко застосовується в громадському харчуванні, торгівлі та харчовій промисловості. Відповідає санітарним нормам для контакту з продуктами харчування. Упаковка 50 штук.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 250 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,6 см |
| Довжина | 11,7 см |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 117мм*84 мм*46мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 8,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142,50 ₴/пач



