Контейнер пластиковий для салатів ПС-171 (V350мл\134*110*44) (50 шт)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000457
165 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер пласт
иковий одноразовий 350мл — універсальне блістерне пакування для зберігання та продажу салатів, напівфабрикатів та готових страв. Виготовлений з харчового прозорого пластику — дозволяє покупцеві бачити вміст. Легкий та міцний, стійкий до деформації. Підходить для супермаркетів, кулінарій та HoReCa. Упаковка 50 штук.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 350 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення упаковки | Для салатів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,4 м |
| Довжина | 13,4 см |
| Кількість в ящику | 600шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 134мм*110мм*44мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11см |
| Основні | |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴/пач



