Кришка пластикова SL904PK для пакування SL904/SL906 (100 шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000473
66 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка пластико
ва — надійна кришка для одноразових контейнерів та склянок. Щільно закривається, забезпечуючи герметичність та запобігаючи проливанню. Виготовлена з харчового пластику, безпечного для контакту з продуктами. Підходить для використання в громадському харчуванні, кейтерингу та доставці їжі. Упаковка 100 штук.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5 см |
| Висота внутрішня | 5 см |
| Діаметр верху | 6,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 5,9 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 3000шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | Кришка |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴/пач



