Блістерна упаковка ПС-481 (V500мл\198*167*40) (50 шт)


- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000465
420 ₴/пач
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова харч
ова упаковка 500мл — надійна одноразова тара з безпечного харчового пластику. Широко застосовується в громадському харчуванні, торгівлі та харчовій промисловості. Відповідає санітарним нормам для контакту з продуктами харчування. Упаковка 50 штук.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 500 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Довжина | 19,8 см |
| Кількість в ящику | 450шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 198мм*167мм*40мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | овалу |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 16,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴/пач



