Упаковка блістерна контейнер SL800G (V350мл\внутр\разм143*117*44) (50 шт)

Контейнер пласт
иковий одноразовий 350мл — універсальне блістерне пакування для зберігання та продажу салатів, напівфабрикатів та готових страв. Виготовлений з харчового прозорого пластику — дозволяє покупцеві бачити вміст. Легкий та міцний, стійкий до деформації. Підходить для супермаркетів, кулінарій та HoReCa. Упаковка 50 штук.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,4 см |
| Висота внутрішня | 4,4 см |
| Довжина | 14,3 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Об`єм | 350мл |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11,7 см |
| Основні | |
| Форма | Прямокутне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190,37 ₴/пач



