Кришка пластикова ПС-19 (Ф83) для пакування ПС-190 (50 шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000481
52,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка пластико
ва — надійна кришка для одноразових контейнерів та склянок. Щільно закривається, забезпечуючи герметичність та запобігаючи проливанню. Виготовлена з харчового пластику, безпечного для контакту з продуктами. Підходить для використання в громадському харчуванні, кейтерингу та доставці їжі. Упаковка 50 штук.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 1 см |
| Довжина | 8,3 см |
| Кількість в ящику | 2000шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52,50 ₴/пач



