Контейнер пластиковий з відкидною кришкою ПС-120 V1550 мл 230*130*78 (50 шт)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000427
442,50 ₴/пач
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер пласт
иковий з відкидною кришкою 1550мл — універсальне блістерне пакування для тортів, рулетів, тістечок та інших кондитерських виробів. Прозорі стінки дозволяють покупцеві бачити вміст, а відкидна кришка забезпечує зручний доступ. Виготовлений з харчового прозорого пластику (ПС/ПЕТ), безпечного для продуктів харчування. Підходить для кондитерських виробництв, пекарень, кафе та HoReCa. В упаковці 50 штук.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 1550 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення упаковки | Блістери |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7,8 см |
| Довжина | 23см |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Внутрішній розмір | 215мм*115мм*69мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 13см |
| Основні | |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442,50 ₴/пач



