Блістерна упаковка ПС-161 (V350мл\143*104*43) (50 шт)

Пластикова харч
ова упаковка 350мл — надійна одноразова тара з безпечного харчового пластику. Широко застосовується в громадському харчуванні, торгівлі та харчовій промисловості. Відповідає санітарним нормам для контакту з продуктами харчування. Упаковка 50 штук.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 350 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,3 см |
| Довжина | 14,3 см |
| Кількість в ящику | 700шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 143мм*104мм*43мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 10,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,25 ₴/пач



