Блістерна упаковка ПС-391 (V30мл)Ф66/h30 (100 шт)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000485
126 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер пласт
иковий одноразовий 30мл — універсальне блістерне пакування для зберігання та продажу салатів, напівфабрикатів та готових страв. Виготовлений з харчового прозорого пластику — дозволяє покупцеві бачити вміст. Легкий та міцний, стійкий до деформації. Підходить для супермаркетів, кулінарій та HoReCa. Упаковка 105 штук.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Об`єм | 30 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення упаковки | Блістери |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,5 см |
| Висота внутрішня | 2,2 см |
| Діаметр верху | 6,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 3 см |
| Кількість в ящику | 1785шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴/пач



