Туалетний папір (65м) артикул 5066 (20 рул)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000755
255 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,7 см |
| Діаметр | 10см мм |
| Діаметр верху | 9 см |
| Діаметр дна (низа) | 9 см |
| Довжина намотування | 65 метрів |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 95 аркушів |
| Розмір зовнішній | 87мм*100мм |
| Розмір однієї серветки | 115мм*93мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір туалетний |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | сірий |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴



