Папір туалетний "Смарагд" 96*110/45 целюл. 2 шар. (4 шт.) (12 рул)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012869
930,90 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9 см |
| Висота внутрішня | 9 см |
| Діаметр | 12,5 см мм |
| Кількість шарів | 2 шар |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Для гігієни |
| Розмір зовнішній | 90см*125см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір туалетний |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Білий |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930,90 ₴



