Папір в туалет макулатурна ОБУХІВСЬКА 4 рулончика в пачці (1 пачка)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000749
56,55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 19 см |
| Довжина | 19см |
| Довжина намотування | 17 метрів на 4а |
| Кількість в упаковці | 4 рулони за 130 відривних аркушів |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Кількість шарів | 2 шар |
| Матеріал виробу | З додаванням макулатури |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 130 аркушів |
| Розмір зовнішній | 190мм*190мм*100мм |
| Розмір однієї серветки | 115мм*93мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір туалетний |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | сірий |
| Ширина | 10 см |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,55 ₴



