Термоетикетка NOT ECO (TOP) 58мм*30мм, без друку/1000шт, в рулоне (1 шт)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013868
72,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,8 см |
| Кількість в ящику | 50 рулонів |
| Матеріал виробу | Термоетикетка |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 58 мм*30 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Термоетикетка |
| Форма | рулон |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72,50 ₴



