Папір туалетний без втулки "Економ-95" 90*95 (8 рул)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015892
96 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 8,7 см |
| Діаметр | 10см мм |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 95 аркушів |
| Розмір зовнішній | 87мм*100мм |
| Розмір однієї серветки | 115мм*93мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір туалетний |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | рожевий |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴



