Паперовий великий цінник Червоний (р30 * 40мм) 3,5м (5 шт)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005283
101,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3 см |
| Довжина намотування | 3,5 метрів |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 500шт |
| Матеріал виробу | Папір |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 30мм*40мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Цінники |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Червоний |
| Ширина | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101,25 ₴



