Паперовий рушник "Диво а2" AROMA (1 пачка)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013559
100,05 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 23см |
| Довжина | 20,5 см |
| Довжина намотування | 11 метрів |
| Кількість в упаковці | 2 рулони по 50 відривних аркушів |
| Кількість в ящику | 20шт |
| Кількість шарів | 2 шар |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 2 рулона по 50 аркушів |
| Розмір зовнішній | 230мм*205мм*110мм |
| Розмір однієї серветки | 220мм*230мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір рушник рулонний на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 11см |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100,05 ₴



