Рушнички паперові "Кохавинка" 215*135/45зел. (1 шт)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000707
70,35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 22 см |
| Висота внутрішня | 22 см |
| Діаметр | 13,5 см мм |
| Довжина намотування | 80 метрів |
| Кількість в ящику | 6шт |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | вторинна целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 600 аркушів |
| Розмір зовнішній | 220мм*135мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір рушник рулонний на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Зелений |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70,35 ₴



