Контейнер пластиковий з відкидною кришкою А-193/130/60 V=700 (50 шт)


- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015411
306,75 ₴/пач
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер пластиковий з відкидною кришкою — універсальне блістерне пакування для тортів, рулетів, тістечок та інших кондитерських виробів. Прозорі стінки дозволяють покупцеві бачити вміст, а відкидна кришка забезпечує зручний доступ. Виготовлений з харчового прозорого пластику (ПС/ПЕТ), безпечного для продуктів харчування. Підходить для кондитерських виробництв, пекарень, кафе та HoReCa. В упаковці 50 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6 см |
| Довжина | 19,3см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 480шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Об`єм | 700мл |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 13см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306,75 ₴/пач



