Упаковка блістерна контейнер SL750 (V750 мл) (50 шт.)


- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015230
281,51 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер пластиковий одноразовий 750мл — універсальне блістерне пакування для зберігання та продажу салатів, напівфабрикатів та готових страв. Виготовлений з харчового прозорого пластику — дозволяє покупцеві бачити вміст. Легкий та міцний, стійкий до деформації. Підходить для супермаркетів, кулінарій та HoReCa. Упаковка 50 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 3,4 см |
| Довжина | 14,3 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Об`єм | 250мл |
| Розмір зовнішній | 143 мм*117 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281,51 ₴/пач



