Ланчбокс T-1 187/137/63 чорний PP PL (50 шт.)


- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011364
309,75 ₴/пач
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланчбокс пластиковий чорний — одноразовий контейнер з міцного поліпропілену для фасування та доставки готових страв. Чорний колір надає упаковці презентабельний вигляд, ідеально підходить для ресторанів та служб доставки їжі. Надійно утримує вміст, легко складується. Підходить для гарячих та холодних страв. Можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Упаковка 50 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6,3 см |
| Довжина | 18,7 см |
| Кількість в ящику | 600шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 187 мм*137 мм*63 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Лотки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | чорний |
| Ширина | 13,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309,75 ₴/пач



