Блістерна упаковка IT-803G (V250 мл/110*83*45) (50 шт)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013726
232 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова харч
ова упаковка 250мл — надійна одноразова тара з безпечного харчового пластику. Широко застосовується в громадському харчуванні, торгівлі та харчовій промисловості. Відповідає санітарним нормам для контакту з продуктами харчування. Упаковка 50 штук.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 250 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення упаковки | Блістери |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,5 см |
| Довжина | 11см |
| Кількість в ящику | 800шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 110 мм*83мм*45мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 8,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴/пач



