Контейнер пластиковий для салатів і напівфабрикатів IT-808G (V1000 мл/130х177*63) (50 шт)

Контейнер пласт
иковий одноразовий 1000мл — універсальне блістерне пакування для зберігання та продажу салатів, напівфабрикатів та готових страв. Виготовлений з харчового прозорого пластику — дозволяє покупцеві бачити вміст. Легкий та міцний, стійкий до деформації. Підходить для супермаркетів, кулінарій та HoReCa. Упаковка 50 штук.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 6,3 см |
| Довжина | 17,7 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Об`єм | 1000мл |
| Розмір зовнішній | 180мм*130мм*60мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 13см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467,63 ₴/пач



