Контейнер пластиковий з відкидною кришкою SL36 V1700 мл (50 шт.)



- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009201
390,75 ₴/пач
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер пластиковий з відкидною кришкою 1700мл — універсальне блістерне пакування для тортів, рулетів, тістечок та інших кондитерських виробів. Прозорі стінки дозволяють покупцеві бачити вміст, а відкидна кришка забезпечує зручний доступ. Виготовлений з харчового прозорого пластику (ПС/ПЕТ), безпечного для продуктів харчування. Підходить для кондитерських виробництв, пекарень, кафе та HoReCa. В упаковці 50 штук.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 1600 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення упаковки | Блістери |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 7,8 см |
| Довжина | 22см |
| Кількість в ящику | 4000шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Внутрішній розмір | 110мм*210мм*79 |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 11см |
| Основні | |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390,75 ₴/пач



