Контейнер пластиковий одноразовий чорний — універсальне блістерне пакування для зберігання та продажу салатів, напівфабрикатів та готових страв. Виготовлений з харчового прозорого пластику — дозволяє покупцеві бачити вміст. Легкий та міцний, стійкий до деформації. Підходить для супермаркетів, кулінарій та HoReCa. Упаковка 50 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,8 см |
| Довжина | 21см |
| Кількість в ящику | 150шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Лотки |
| Колір виробу | чорний |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776,25 ₴/пач






