Кришка для контейнера прозора 187/137 PP PL (50 шт.)



- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011237
109,55 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка пластикова прозорий — надійна кришка для одноразових контейнерів та склянок. Щільно закривається, забезпечуючи герметичність та запобігаючи проливанню. Виготовлена з харчового пластику, безпечного для контакту з продуктами. Підходить для використання в громадському харчуванні, кейтерингу та доставці їжі. Упаковка 50 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18,7 см |
| Кількість в ящику | 600шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 187 мм*137мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 13,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109,55 ₴/пач



