Ланчбокс пластиковий чорний — одноразовий контейнер з міцного поліпропілену для фасування та доставки готових страв. Чорний колір надає упаковці презентабельний вигляд, ідеально підходить для ресторанів та служб доставки їжі. Надійно утримує вміст, легко складується. Підходить для гарячих та холодних страв. Можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Упаковка 50 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Форма | Прямокутне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,8 см |
| Довжина | 18,7 см |
| Кількість в ящику | 600шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 187 мм*137 мм*48 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Лотки |
| Колір виробу | чорний |
| Ширина | 13,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,40 ₴/пач






