Кришка на Ланчбокс поліпропіленовий чорний T-1-2-3 227 х 178 (25 шт)


- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007920
194,25 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланчбокс пластиковий чорний — одноразовий контейнер з міцного поліпропілену для фасування та доставки готових страв. Чорний колір надає упаковці презентабельний вигляд, ідеально підходить для ресторанів та служб доставки їжі. Надійно утримує вміст, легко складується. Підходить для гарячих та холодних страв. Можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Упаковка 25 штук.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 22,7 см |
| Кількість в ящику | 640шт |
| Матеріал виробу | Первинний поліетилен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 227мм*178мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | прозорий |
| Ширина | 17,8 см |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,25 ₴/пач



