Ланчбокс пластиковий чорний — одноразовий контейнер з міцного поліпропілену для фасування та доставки готових страв. Чорний колір надає упаковці презентабельний вигляд, ідеально підходить для ресторанів та служб доставки їжі. Надійно утримує вміст, легко складується. Підходить для гарячих та холодних страв. Можна розігрівати в мікрохвильовій печі. Упаковка 50 штук.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Довжина | 22,7 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 400шт |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | ПП - поліпропілен |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Розмір зовнішній | 227мм*178мм*40мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Лотки |
| Форма | Прямокутне |
| Колір виробу | чорний |
| Ширина | 17,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404,25 ₴/пач





