Кришка PET на алюмінієвий контейнер SPT51 100 шт кругла (1 пачка)


- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006952
543 ₴/пач
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер з харчової алюмінієвої фольги це різновид одноразового посуду підходящої для всіх видів продуктів харч, м'яса, овочів, фруктів, каш.Екологічность стійкість до високих і низьких температур робить даний вид посуду незамінним в різних галузях торгово-ресторанного бізнесу, а так само і при приготуванні і зберіганні продуктів харчування в побутових умовах. Контейнер з харчової алюмінієвої фольги підходить для запіканія м'ясних, хлібо-булочних виробів і їх зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2 см |
| Діаметр верху | 15,5 см |
| Діаметр дна (низа) | 14 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 12 уп |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Матеріал(особливості) | OPS (пластик) |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴/пач



