Кругла, пещева, алюмінієва форма 135 мл SPT20L 150 штук (1 пачка)



- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000006951
889,50 ₴/пач
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер з харчової алюмінієвої фольги це різновид одноразового посуду підходящої для всіх видів продуктів харч, м'яса, овочів, фруктів, каш.Екологічность стійкість до високих і низьких температур робить даний вид посуду незамінним в різних галузях торгово-ресторанного бізнесу, а так само і при приготуванні і зберіганні продуктів харчування в побутових умовах. Контейнер з харчової алюмінієвої фольги підходить для запіканія м'ясних, хлібо-булочних виробів і їх зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4 см |
| Висота внутрішня | 3,7 см |
| Діаметр верху | 8см |
| Діаметр дна (низа) | 5,5 см |
| Кількість в упаковці | 150шт |
| Кількість в ящику | 30 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Об`єм | 135 мл |
| Розмір зовнішній | 90мм*38мм |
| Внутрішній розмір | 78мм*38мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889,50 ₴/пач



