Кришка з ламінованого картону на контейнер SP М3 L 100 штук (1 пачка)



- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000010697
473,34 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієво-картонна кришка підходить для контейнера SP24L. Використовується виключно для пакування і зберігання продуктів в холодильнику або морозильній камері і при транспортуванні. Кришка зроблена з ламінованого картону. Упаковувати фольгированной стороною до продуктів. При використанні контейнера в мікрохвильовій або духовий печі кришку потрібно зняти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 21,5 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 24уп |
| Матеріал виробу | Картон |
| Матеріал(особливості) | Ламінована |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Розмір зовнішній | 215мм*170мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473,34 ₴



