Алюмінієві форми для готування 960мл 5шт (SP64L&L/5) (1 пач.)



- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000388
91,50 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер з харчової алюмінієвої фольги це різновид одноразового посуду підходящої для всіх видів продуктів харч, м'яса, овочів, фруктів, каш.Екологічность стійкість до високих і низьких температур робить даний вид посуду незамінним в різних галузях торгово-ресторанного бізнесу, а так само і при приготуванні і зберіганні продуктів харчування в побутових умовах. Контейнер з харчової алюмінієвої фольги підходить для запіканія м'ясних, хлібо-булочних виробів і їх зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 21,8 х 15,5 см |
| Висота внутрішня | 20,5 х 14,2 см |
| Глибина | 3,95 см |
| Довжина | 17,7 х 11,3 см |
| Кількість в упаковці | 5 уп |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Матеріал виробу | Алюмінієва фольга харчова |
| Матеріал(особливості) | Алюміній (фольга) |
| Область застосування | Для приготування та сервірування страв |
| Об`єм | 960мл |
| Розмір зовнішній | 218мм*155мм41мм |
| Внутрішній розмір | 205мм*142мм38мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Контейнер із харчової алюмінієвої фольги |
| Товщина | 60 мікрон |
| Колір виробу | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91,50 ₴/пач



