Чаша 2 OZ (59 мл) РР (100 шт)



- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000009210
146,30 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова харч
ова упаковка 59мл — надійна одноразова тара з безпечного харчового пластику. Широко застосовується в громадському харчуванні, торгівлі та харчовій промисловості. Відповідає санітарним нормам для контакту з продуктами харчування. Упаковка 100 штук.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 59 мл |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 2,7 см |
| Висота внутрішня | 2,8 см |
| Діаметр верху | 6,2 см |
| Діаметр дна (низа) | 4,4 см |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Кількість в ящику | 2500шт |
| Матеріал виробу | Харчовий полістирол |
| Матеріал(особливості) | полістирол |
| Область застосування | Зберігання, подача, сервірування |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Температурний режим | не має на увазі нагрівання понад +60°С |
| Тип | харчовий контейнер |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146,30 ₴/пач



