Цінник пластиковий великий ЧЕРВОНИЙ (50 шт)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000013195
166,75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 10см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 10см*7,5 см |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Таблички пластикові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Ширина | 7,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,75 ₴



