Голка під пластиковий цінник 6 см \ d 0,8мм (50 шт)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005298
172,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розміри | |
| Ширина | 0.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 5,5 см |
| Кількість в упаковці | 50шт |
| Кількість в ящику | 1000шт |
| Матеріал виробу | Метал |
| Область застосування | Для оптової та роздрібної торгівлі |
| Розмір зовнішній | 5,5 см*0,5 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Голка для цінника |
| Форма | Ігла |
| Колір виробу | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172,50 ₴



