Полотенце бумажное v-складка белое(150листов) 230*210 2 шар. 'Кохавинська папірня" (1 пачка)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000015906
66,74 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 160 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 23см |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Кількість шарів | 2 шар |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Щільність | 39 гр./кв. м г/м2 |
| Розмір зовнішній | 230мм*250мм |
| Розмір однієї серветки | 230мм*250мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папірний рушник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 21 см |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66,74 ₴



