Паперовий рушник (a1) Диво Premio MAXI (1 пачка)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012201
108,64 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 23см |
| Висота внутрішня | 23 см |
| Діаметр | 13,5 см мм |
| Довжина намотування | 33 метрів |
| Кількість в ящику | 25шт |
| Кількість шарів | 2 шар |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 150 аркушів |
| Розмір зовнішній | 230мм*135мм |
| Розмір однієї серветки | 220мм*230мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір рушник рулонний на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Білий |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108,64 ₴



