Паперовий рушник (А1) Диво Premio Grande (1 пачка)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000012199
228,76 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 22,5 см |
| Висота внутрішня | 22,5 см |
| Діаметр | 18см мм |
| Довжина намотування | 77 метрів |
| Кількість в ящику | 3шт |
| Кількість шарів | 2 шар |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 350 аркушів |
| Розмір зовнішній | 225 мм*180 мм |
| Розмір однієї серветки | 220мм*230мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір рушник рулонний на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Білий |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,76 ₴



