Рушнички паперовi 270*280/60 син. (1 шт)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 28,4 см |
| Висота внутрішня | 28,4 см |
| Діаметр | 27 см мм |
| Довжина намотування | 300 метрів |
| Кількість в ящику | 1шт |
| Кількість шарів | 1 куля |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Матеріал(особливості) | вторинна целюлоза |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 2200 аркушів |
| Розмір зовнішній | 284мм*270мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Тип | Папір рушник рулонний на гільзі |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | синій |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,85 ₴



