Елемент живлення (батарейка) Таблетки Toshiba 2025 (А5) (5 шт)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000005902
96,75 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | CR2025 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 0.5 см |
| Діаметр | 2 см мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Кількість в ящику | 50 уп |
| Матеріал виробу | Літієві |
| Матеріал(особливості) | літієві |
| Мoдель | CR |
| Напруга | 3W |
| Область застосування | Живлення для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 20мм*5мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | Круг |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,75 ₴



