Елемент живлення Батарейка "Maxday " (АА R6) сольові (4 шт)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011438
26,88 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,2 см |
| Діаметр | 1см мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт |
| Кількість в ящику | 1200шт |
| Матеріал виробу | Сухі |
| Матеріал(особливості) | сольові |
| Мoдель | R3 |
| Напруга | 1,5 W |
| Область застосування | Живлення для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 42 мм*10 мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,88 ₴



