Батарейка AMPERCELL (АА R6) АЛКАЛІН (Б-2) (2 шт)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011833
37,26 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 4,7 см |
| Діаметр | 1,3 см мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Кількість в ящику | 48уп |
| Матеріал виробу | Лужні |
| Матеріал(особливості) | алкалінове |
| Мoдель | R6 |
| Напруга | 1,5 W |
| Область застосування | Живлення для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 47мм*13мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,26 ₴



