Батарейка Panasonic (R20) (Б-2) (2 шт)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000011491
69,16 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | R20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 5,5 см |
| Діаметр | 3,2 см мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Кількість в ящику | 288шт |
| Матеріал виробу | Сухі |
| Матеріал(особливості) | 2X сольові |
| Мoдель | R20 |
| Напруга | 1,5 W |
| Область застосування | Живлення для електроприладів |
| Розмір зовнішній | 55мм*32мм |
| Сезонність товару | Цілий рік |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | Різні кольори |
| Штрихкод | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,16 ₴



